Samsung Galaxy S26 Ultra 1 TB Hafıza 16 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Galaxy S26 Ultra
Dahili Hafıza
1 TB
RAM Kapasitesi
16 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.9 inç
Ekran Teknolojisi
Dynamic AMOLED 2X
Çıkış Yılı
2026
Renk
Beyaz
139.999,00 TL
Benzer Ürünler

Samsung Galaxy S26 Ultra 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
104.736,55 TL

Samsung Galaxy S26 Ultra 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
104.499,05 TL

Samsung Galaxy S26 Ultra 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
104.089,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Teknosa
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 16/1tb Beyaz
Ücretsiz Kargo
139.999,00 TL
Samsung Galaxy S26 Ultra 1 TB Hafıza 16 GB Ram Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Galaxy S26 Ultra |
| Dahili Hafıza | 1 TB |
| RAM Kapasitesi | 16 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Renk | Beyaz |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| CPU | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3120 x 1440 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 2600 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 4.74 GHz |
| İşlemci Markası | Qualcomm |
| Seri | Samsung Galaxy S |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 3.2 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Sim | E Sim - Nano Sim (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Titanyum ve Cam |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 10 MP |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 200 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Model Kodu | SM-S948B |
| Vergisiz | Hayır |
| Yapay Zeka | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Optik Zoom | 5x |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Samsung Galaxy S26 Ultra 1 TB Hafıza 16 GB Ram Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung Galaxy S26 Ultra 1 TB Hafıza 16 GB Ram Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy S26 Ultra 12 GB Ram 1 TB Hafıza 16 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | Samsung Galaxy S26 Ultra 12 GB Ram 1 TB Hafıza 16 GB Ram 6.9 İnç 200 MP Çift Hatlı QHD+ Dynamic AMOLED 2X Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gök Mavisi | Apple iPhone 16 Pro Max 512 GB Hafıza 8 GB Ram 6.9 inç 48 MP Çift Hatlı OLED Ekran iOS Akıllı Cep Telefonu Çöl Titanyum | Apple iPhone 17 Pro Max 1 TB Hafıza 12 GB Ram 6.9 inç 48 MP Çift Hatlı OLED Ekran iOS Akıllı Cep Telefonu Mavi | |
| 139.999,00 TL | 139.499,00 TL | 139.999,00 TL | 140.499,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | iOS | iOS |
| Model | Galaxy S26 Ultra | Galaxy S26 Ultra | iPhone 16 Pro Max | iPhone 17 Pro Max |
| Dahili Hafıza | 1 TB | 1 TB | 512 GB | 1 TB |
| RAM Kapasitesi | 16 GB | 16 GB | 8 GB | 12 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | — |
| Ekran Boyutu | 6.9 inç | 6.9 inç | 6.9 inç | 6.9 inç |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X | Dynamic AMOLED 2X | OLED | OLED |
| Çıkış Yılı | 2026 | 2026 | 2024 | 2025 |
| Renk | Beyaz | Gök Mavisi | Çöl Titanyum | Abis |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 4685 mAh | — |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 6 Çekirdekli | — |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ | QHD+ | FHD+ | — |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 | 6.0 | 5.4 | 6.0 |
| CPU | Snapdragon 8 Elite Gen 5 | Snapdragon 8 Elite Gen 5 | 2X 4.04 GHz | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 3120 x 1440 px | 3120 x 1440 px | 1320 x 2868 px | — |
| Ekran Parlaklık Değeri | 2600 nits | 2600 nits | 2000 nits | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 4.74 GHz | 4.74 GHz | 4.04 Ghz | — |
| İşlemci Markası | Qualcomm | Qualcomm | Apple | Apple |
| İşletim Sistemi Versiyonu | — | — | iOS 18 | — |
| Seri | Samsung Galaxy S | Samsung Galaxy S | Apple iPhone 16 | Apple iPhone 17 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | — |
| USB Versiyonu | USB 3.2 | USB 3.2 | USB 3.2 | — |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 60 fps | — |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K | 4320p (Ultra HD) 8K | 2160p (Ultra HD) 4K | — |
| Sim | E Sim - Nano Sim (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | — |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | — |
| Toza Dayanıklılık | ||||
| Kasa Materyali | Titanyum ve Cam | Titanyum ve Cam | Cam | — |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | — |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 10 MP | 10 MP | — | — |
| Arka Kamera Sayısı | 4 Kameralı | 4 Kameralı | 3 Kameralı | — |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 48 MP | — |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 | IPX8 | IPX8 | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 200 MP | 200 MP | 48 MP | — |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps | 60 fps | 60 fps | — |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 12 MP | — |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP | 12 MP | 12 MP | — |
| Model Kodu | SM-S948B | SM-S948B | — | — |
| Vergisiz | Hayır | Hayır | — | |
| Yapay Zeka |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

165.282,85 TL

149.999,00 TL

140.499,00 TL
Samsung Ürünleri
Samsung Cep Telefonu Ürünleri

139.499,00 TL

132.429,04 TL

109.999,00 TL




























