MSI Modern AM271P 11M-020TR Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1135G7 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 27 inç Full HD Windows 10 Home All in One Bilgisayar
Monitör Ekran Boyutu
27 inç
İşlemci Markası
Intel
İşlemci Serisi
Intel Core i5
İşlemci Nesli
11. Nesil
İşlemci Modeli
i5 1135G7
RAM
8 GB
RAM Tipi
DDR4
RAM Frekansı
2666 MHz
İşletim Sistemi
Windows 10 Home
Çözünürlük Standardı
Full HD
34.890,06 TL
Benzer Ürünler

Acer Aspire C24-1700 (DQ.BJWEM.007) Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1235U 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 23.8 inç Full HD FreeDos All in One Bilgisayar
39.999,00 TL

HP All-in-One 24-cb1013nt (79N36EA) Harici Ekran Kartlı Intel Core i5 1235U 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 23.8 inç Full HD FreeDos All in One Bilgisayar
44.999,00 TL

Asus A3402WBAK I58512B0D Dahili Iris Xe Graphics Intel Core i5 1335U 8 GB Ram 512 GB SSD 23.8 inç Full HD Freedos All In One Bilgisayar
42.392,57 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
orcix
MSI Modern AM271P 11M-020TR i5-1135G7 8 GB 512 GB SSD W10H AIO Masaüstü Bilgisayar
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.890,06 TL
MSI Modern AM271P 11M-020TR Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1135G7 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 27 inç Full HD Windows 10 Home All in One Bilgisayar Özellikleri
| Monitör Ekran Boyutu | 27 inç |
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli | 11. Nesil |
| İşlemci Modeli | i5 1135G7 |
| RAM | 8 GB |
| RAM Tipi | DDR4 |
| RAM Frekansı | 2666 MHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Çözünürlük Standardı | Full HD |
| Panel Tipi | IPS |
| SSD Tipi | M2 NVme |
| SSD Boyutu | 512 GB |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili |
| Ekran Kartı Markası | Intel |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Bluetooth Versiyonu | 51 |
| Bluetooth | |
| Display Port | |
| Dokunmatik | |
| Ethernet | |
| HDMI Standardı | 20 |
| USB Type A Sayısı | 5 adet |
| USB Type C Sayısı | 2 Adet |
| VGA | |
| Webcam | |
| Wifi Versiyonu | Wifi 6 |
MSI Modern AM271P 11M-020TR Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1135G7 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 27 inç Full HD Windows 10 Home All in One Bilgisayar Yorumları
Ürüne Puan Ver
'MSI Modern AM271P 11M-020TR Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1135G7 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 27 inç Full HD Windows 10 Home All in One Bilgisayar' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
MSI Modern AM271P 11M-020TR Dahili Iris Xe Graphics Ekran Kartlı Intel Core i5 1135G7 8 GB Ram DDR4 512 GB SSD 27 inç Full HD Windows 10 Home All in One Bilgisayar | Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12B0008JTX Intel Iris Xe Graphics Intel Core i7 1260P 16 GB Ram DDR4 512 GB SSD 23.8 inç Full HD FreeDos All in One Bilgisayar | Lenovo V50A 11FJ00A8TX Dahili UHD Graphics Intel Core i5 10400T 8 GB Ram 1 TB + 256 GB SSD 23.8 inç Full HD Freedos All In One Bilgisayar | Lenovo IdeaCentre 24IRH F0HN0055TR-16512W Dahili UHD Graphics Intel Core i5 13420H 16 GB Ram DDR5 512 GB SSD 23.8 inç Full HD Windows 11 Pro + Klavye + Mouse All In One Bilgisayar | |
| 34.890,06 TL | 43.999,00 TL | 43.999,00 TL | 44.134,03 TL | |
| Monitör Ekran Boyutu | 27 inç | 23.8 inç | 23.8 inç | 23.8 inç |
| İşlemci Markası | Intel | Intel | AMD | AMD |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 | Intel Core i7 | Intel Core i5 | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli | 11. Nesil | 12. Nesil | — | — |
| İşlemci Modeli | i5 1135G7 | i7 1260P | 10400T | 13420H |
| RAM | 8 GB | 16 GB | 8 GB | 16 GB |
| RAM Tipi | DDR4 | DDR4 | — | — |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home | FreeDos | FreeDos | Windows 11 Pro |
| Çözünürlük Standardı | Full HD | Full HD | Full HD | Full HD |
| Panel Tipi | IPS | IPS | — | — |
| SSD Boyutu | 512 GB | 512 GB | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | — | 1920 x 1080 px | — | — |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili | Intel | Dahili | Dahili |
| Ekran Kartı Markası | Intel | Intel | — | — |
| Ekran Kartı Hafızası | — | Paylaşımlı | — | — |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics | Iris Xe Graphics | UHD Graphics | UHD Graphics |
| Bluetooth Versiyonu | 51 | 51 | — | — |
All In One PC Benzer Kategoriler
All In One PC Ürünleri

48.089,69 TL

48.057,89 TL
Msi Ürünleri

50.077,78 TL

49.999,99 TL

49.999,00 TL
Msi All In One PC Ürünleri

61.731,38 TL

61.607,51 TL

61.542,73 TL
İlgili Diğer Ürünler

50.150,78 TL

50.148,51 TL

50.148,51 TL





















