Bosch DFT63CA61T Bacalı Sürgülü Tek Motorlu Siyah Aspiratör
Baca Seçeneği
Bacalı
Kullanım Şekli
Sürgülü
Yüzey Materyali
Metal
Motor Sayısı
Tek Motorlu
Renk
Siyah
Kontrol Tipi
Mekanik
Güç
125 W
Maksimum Emiş Gücü
310 m³
Enerji Sınıfı
D
Güç Kademesi
3 Kademe
7.250,00 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
10 FİYAT
Teknosa
Bosch Dft63ca61t Sürgülü Aspiratör Siyah
Ücretsiz Kargo
7.250,00 TL
goktaslarprestij
Bosch DFT63CA61T Teleskopik Aspiratör Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.400,00 TL
webdeteknoloji
Bosch DFT63CA61T Siyah Sürgülü Aspiratör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.487,04 TL
konseptev
Bosch DFT63CA61T Teleskopik Aspiratör Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.500,00 TL
kapidakifirsat
Bosch DFT63CA61T Teleskopik Aspiratör Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.526,00 TL
tayhan
Bosch DFT63CA61T Teleskopik Aspiratör Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.650,00 TL
tozkoparanstore
Bosch DFT63CA61T Teleskopik Aspiratör Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.800,00 TL
Bosch DFT63CA61T Bacalı Sürgülü Tek Motorlu Siyah Aspiratör Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı |
| Kullanım Şekli | Sürgülü |
| Yüzey Materyali | Metal |
| Motor Sayısı | Tek Motorlu |
| Renk | Siyah |
| Kontrol Tipi | Mekanik |
| Güç | 125 W |
| Maksimum Emiş Gücü | 310 m³ |
| Enerji Sınıfı | D |
| Güç Kademesi | 3 Kademe |
| Ses Seviyesi | 67 dB |
| Ankastre | Evet |
| Duvar Tipi | |
| Filtreli | |
| Genişlik | 60 cm |
| Gömme | |
| Karbon Filtreli | Hayır |
| Lamba Adedi | 2 |
| Sessiz | |
| Sürgülü | Evet |
| Yağ Filtre Sayısı | 1 |
| Yıkanabilir Filtre |
Bosch DFT63CA61T Bacalı Sürgülü Tek Motorlu Siyah Aspiratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch DFT63CA61T Bacalı Sürgülü Tek Motorlu Siyah Aspiratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch DFT63CA61T Bacalı Sürgülü Tek Motorlu Siyah Aspiratör | Modern Teknik 25 cm 220V Aksiyel Baca ve Duvar Aspiratörü 3000 M³/h 3000 Rpm | Vortice Düşük Ses Seviyesi 26.9 Db(A) Mimari Uygulama Ideal Tasarım Kesintisiz Çalışma Havalandırma Fanı Banyo Mutfak Salon Oda Agmair Agm Punto Evo Nero Black Gold Dekoratif | Modern Teknik 35 cm 220V Aksiyel Baca ve Duvar Aspiratörü 3000 M³/h 1500 Rpm | |
| 7.250,00 TL | 11.057,06 TL | 11.178,00 TL | 11.346,60 TL |






























