Pattex Çift Taraflı Bant 38MMX25M Şeffaf
170,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ilmakYapıMarket
Ücretsiz Kargo
170,00 TL
Pattex Çift Taraflı Bant 38MMX25M Şeffaf Özellikleri
Pattex Çift Taraflı Bant 38MMX25M Şeffaf Yorumları
Ürüne Puan Ver
Bant Ürünleri
Pi İthalat Çok Amaçlı Sarı Bant 48 mm x 5 mt
Single Sword Kamuflaj Bant Sarı/yeşil Desen 5mt
Ve-Ge Maskeleme Bandı 38 mm x 40 mt
Noki Büro Bandı 12 mm X 10 m 30'lu