Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m
Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m
369,99 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m
DRAMA
Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
369,99 TL
Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m Özellikleri
Scotch® Kristal Bant, 19mmx33m Yorumları
Ürüne Puan Ver
Bant Ürünleri
Makro 12MM x 66 mt Kırtasiye Bandı / 12 Pieces
Makro Akrilik Koli Bantı Sarı Renkli (6'lı Pkt)
Royaleks Group Çift Taraf Akrilik Şeffaf Silikon Bant 18MM*2MT ROYALEKS-9907
Kobi Tape Duck Siyah Ambalaj Bantı 45X25 Metre
Kraf 5 Adet 50 mm x 5 Metre Çift Taraflı Köpük Bant
Scotch Ürünleri
SCOTCH 6-1975D KESİCİLİ KRİSTAL BANT 19mmx7.5m
Scotch Kristal Bant Kesicili 6-1975d
Scotch FİX01 Yapışkanlı Kareler
2 Adet Scotch Brite Genel Kullanım Amaçlı Renkli Temizlik Bezi 3'lü
Scotch Stick 8 gr Yapıştırıcı 6208D
Scotch Bant Ürünleri
Scotch Scotch Magic (Aydınger) Bant Yeşil 19MMX33M - Karışık-Çok Renkli - standart
Scotch® Kristal Bant, Kesicili, 19mmx7,5m
Scotch® Magic Bant, 2'li/ Refil Paket, 19mm x 7,5m
Scotch 810 Magic Bant 19X33
Scotch 810 Magic Bant 19X33
Scotch Görünmez Bant 19 mm. x 33 m.