Aldeba 3030 Katlanabilir 360 Derece Dönen Baston Bebek Arabası Siyah
Ürün Tipi
Baston
Taşıma Kapasitesi
40 kg
Renk
Siyah
Kemer Tipi
5 Noktalı
Ağırlık
9.5 kg
Kapalı Genişlik
15 cm
Kapalı Yükseklik
110 cm
Kapalı Derinlik
40 cm
360 Derece Dönen
Evet
Amortisörlü
Evet
6.659,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZAldeba Bebek ArabalarıCasual Bebek ArabalarıElele Bebek ArabalarıAnex Bebek ArabalarıLorelli Bebek ArabalarıKatlanabilir Bebek ArabalarıJoie Travel Sistem Bebek ArabalarıRival Baston Bebek Arabası30 Kg Taşıma Kapasiteli Baston Bebek ArabasıKraft Bebek ArabalarıDoona Bebek ArabalarıChicco Bebek ArabalarıBaby2go Bebek ArabalarıQuinny Bebek ArabalarıTommybaby Bebek ArabalarıKiwi Bebek ArabalarıRival Bebek ArabalarıEgg Bebek ArabalarıArnica Bebek ArabalarıYağmurluklu Bebek Arabaları
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Toggbaby
ALDEBA 3030 İkiz Pratik Bebek Arabası - Siyah /
Ücretsiz Kargo
6.659,00 TL
Freebebek
ALDEBA İkiz Pratik Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
6.849,00 TL
Freebaby
Aldeba 3030 İkiz Pratik Bebek Arabası Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.299,00 TL
Aldeba 3030 Katlanabilir 360 Derece Dönen Baston Bebek Arabası Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Baston |
| Taşıma Kapasitesi | 40 kg |
| Renk | Siyah |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı |
| Ağırlık | 9.5 kg |
| Kapalı Genişlik | 15 cm |
| Kapalı Yükseklik | 110 cm |
| Kapalı Derinlik | 40 cm |
| 360 Derece Dönen | Evet |
| Amortisörlü | Evet |
| Ayarlanabilir Tutma Sapı | |
| Çift Yönlü | Hayır |
| Gözetleme Pencereli | Hayır |
| Kabin Tipi | Hayır |
| Katlanabilir | Evet |
| Oto Koltuğu | |
| Ön Barlı | Hayır |
| Sabitlenir Tekerlek | |
| Silinebilir Kumaş | |
| Süspansiyonlu Tekerlek | |
| Tam Kapanabilir Tente | |
| Tam Yatar | Hayır |
| Tek Elle Kapanan | |
| Tepsili | Hayır |
| Üçüz | Hayır |
| Yağmurluklu | Hayır |
| Yenidoğan |
Aldeba 3030 Katlanabilir 360 Derece Dönen Baston Bebek Arabası Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Aldeba 3030 Katlanabilir 360 Derece Dönen Baston Bebek Arabası Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Aldeba 3030 Katlanabilir 360 Derece Dönen Baston Bebek Arabası Siyah | Be-Be Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası | Mimma Baby Drone Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Puset Bebek Arabası | Jusso Çift Yönlü Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Kabin Tipi Bebek Arabası Kahverengi | |
| 6.659,00 TL | 8.024,00 TL | 7.999,00 TL | 7.899,99 TL | |
| Ürün Tipi | Baston | Travel Sistem | Puset | Travel Sistem |
| Renk | Siyah | — | — | Kahverengi |





























