Joie Litetrax 3 Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Gri
Ürün Tipi
Travel Sistem
Taşıma Kapasitesi
15 kg
Renk
Gri
Kemer Tipi
5 Noktalı
Ağırlık
9.5 kg
Kapalı Genişlik
59 cm
Kapalı Yükseklik
82 cm
Kapalı Derinlik
27 cm
360 Derece Dönen
Evet
Amortisörlü
Evet
Renk
Gri
Kırmızı
9.879,24 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Joie Litetrax Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası
9.879,24 TL

Mimma Baby Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası
6.027,00 TL

Prego Smart Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Füme
12.999,00 TL
Mağaza Fiyatları
5 FİYAT
ebebek
Joie Litetrax Bebek Arabası
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.879,24 TL
ebebek
Joie Litetrax Bebek Arabası - Pebble
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.879,24 TL
ebebek
Bebek sandalyesi Joie. Modelo Buggy & Spor Arabası Litetrax 22 kg'a kadar taşıma kapasitesi, sürgülü depolama bölmesi ve yağmur korumalı - Pebble
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.399,20 TL
ebebek
Joie Litetrax Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
10.570,79 TL
ebebek
Bebek sandalyesi Joie. Modelo Buggy & Spor Arabası Litetrax 22 kg'a kadar taşıma kapasitesi, sürgülü depolama bölmesi ve yağmur korumalı - Pebble
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.999,00 TL
Joie Litetrax 3 Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Travel Sistem |
| Taşıma Kapasitesi | 15 kg |
| Renk | Gri |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı |
| Ağırlık | 9.5 kg |
| Kapalı Genişlik | 59 cm |
| Kapalı Yükseklik | 82 cm |
| Kapalı Derinlik | 27 cm |
| 360 Derece Dönen | Evet |
| Amortisörlü | Evet |
| Ayarlanabilir Tutma Sapı | |
| Çift Yönlü | Hayır |
| Gözetleme Pencereli | Evet |
| Kabin Tipi | Hayır |
| Katlanabilir | Evet |
| Oto Koltuğu | |
| Ön Barlı | Evet |
| Sabitlenir Tekerlek | |
| Silinebilir Kumaş | |
| Süspansiyonlu Tekerlek | |
| Tam Kapanabilir Tente | |
| Tam Yatar | Evet |
| Tek Elle Kapanan | |
| Tepsili | Hayır |
| Üçüz | Hayır |
| Yağmurluklu | Hayır |
| Yenidoğan |
Joie Litetrax 3 Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Joie Litetrax 3 Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Joie Litetrax 3 Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Gri | Norfolk Baby Voyage Air Luxury Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Mavi | Peg Perego Selfie Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Puset Bebek Arabası Pembe | Prego Aria Plus 2037 Katlanabilir 360 Derece Dönen Travel Sistem Bebek Arabası Siyah | |
| 9.879,24 TL | 12.999,90 TL | 12.900,00 TL | 12.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Travel Sistem | Travel Sistem | Puset | Travel Sistem |
| Taşıma Kapasitesi | 15 kg | 18 kg | 17 kg | — |
| Renk | Gri | Mavi | Pembe | Siyah |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı | 5 Noktalı | 5 Noktalı | — |
| Ağırlık | 9.5 kg | 9.5 kg | 6.4 kg | — |
| Kapalı Genişlik | 59 cm | 60 cm | 51.5 cm | — |
| Kapalı Yükseklik | 82 cm | 84 cm | 62 cm | — |
| Kapalı Derinlik | 27 cm | 28 cm | 41 cm | — |
Bebek Arabaları Benzer Kategoriler
Bebek Arabaları Ürünleri

12.999,00 TL

13.053,10 TL
Joie Ürünleri
Joie Bebek Arabaları Ürünleri

10.974,00 TL

9.879,24 TL



























