Mercedes-Benz AMG GT Alpinegrey Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Siyah
Ürün Tipi
Travel Sistem
Taşıma Kapasitesi
22 kg
Renk
Siyah
Kemer Tipi
5 Noktalı
Ağırlık
9.1 kg
Kapalı Genişlik
58.5 cm
Kapalı Yükseklik
69 cm
Kapalı Derinlik
31 cm
360 Derece Dönen
Evet
Amortisörlü
Evet
Renk
Gri
Siyah
128.000,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mercedes-benz Bebek ArabalarıCasual Bebek ArabalarıElele Bebek ArabalarıAnex Bebek ArabalarıLorelli Bebek ArabalarıKatlanabilir Bebek ArabalarıJoie Travel Sistem Bebek ArabalarıRival Baston Bebek Arabası30 Kg Taşıma Kapasiteli Baston Bebek ArabasıKraft Bebek ArabalarıDoona Bebek ArabalarıChicco Bebek ArabalarıBaby2go Bebek ArabalarıQuinny Bebek ArabalarıTommybaby Bebek ArabalarıKiwi Bebek ArabalarıRival Bebek ArabalarıEgg Bebek ArabalarıArnica Bebek ArabalarıYağmurluklu Bebek Arabaları
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Beymen
Mercedes-benz Amg Gt Black Siyah Çift Yönlü Bebek Arabası - Mor
Ücretsiz Kargo
128.000,00 TL
Beymen
Mercedes-benz Amg Gt Black Siyah Seyahat Sistem Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
162.000,00 TL
Mercedes-Benz AMG GT Alpinegrey Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Travel Sistem |
| Taşıma Kapasitesi | 22 kg |
| Renk | Siyah |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı |
| Ağırlık | 9.1 kg |
| Kapalı Genişlik | 58.5 cm |
| Kapalı Yükseklik | 69 cm |
| Kapalı Derinlik | 31 cm |
| 360 Derece Dönen | Evet |
| Amortisörlü | Evet |
| Ayarlanabilir Tutma Sapı | |
| Çift Yönlü | Evet |
| Gözetleme Pencereli | Evet |
| Kabin Tipi | Hayır |
| Katlanabilir | Evet |
| Oto Koltuğu | |
| Ön Barlı | Evet |
| Sabitlenir Tekerlek | |
| Silinebilir Kumaş | |
| Süspansiyonlu Tekerlek | |
| Tam Kapanabilir Tente | |
| Tam Yatar | Evet |
| Tek Elle Kapanan | |
| Tepsili | Hayır |
| Üçüz | Hayır |
| Yağmurluklu | Evet |
| Yenidoğan |
Mercedes-Benz AMG GT Alpinegrey Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Mercedes-Benz AMG GT Alpinegrey Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Mercedes-Benz AMG GT Alpinegrey Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası Siyah | Anex M/Type Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Puset Bebek Arabası Siyah | Anex Eli Çift Yönlü Katlanır Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönebilen Tam Yatar Kabin Tipi Travel Sistem Bebek Arabası | Anex Çift Yönlü Katlanabilir 360 Derece Dönen Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası | |
| 128.000,00 TL | 119.999,00 TL | 129.999,00 TL | 124.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Travel Sistem | Puset | Travel Sistem | Travel Sistem |
| Taşıma Kapasitesi | 22 kg | 22 kg | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı | 5 Noktalı | — | — |
| Kapalı Genişlik | 58.5 cm | 92 cm | — | — |
| Kapalı Yükseklik | 69 cm | 92 cm | — | — |
| Kapalı Derinlik | 31 cm | 52 cm | — | — |
























