Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Bordo
Ürün Tipi
Baston
Taşıma Kapasitesi
20 kg
Renk
Bordo
Kemer Tipi
5 Noktalı
Ağırlık
7.2 kg
Kapalı Yükseklik
105 cm
Kapalı Derinlik
40 cm
360 Derece Dönen
Evet
Amortisörlü
Evet
Ayarlanabilir Tutma Sapı
Renk
3.860,01 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Antrasit
3.479,13 TL

Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Gri
3.860,01 TL

Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Kahverengi
3.860,01 TL
Mağaza Fiyatları
5 FİYAT
Koca Bebe
Rival Sweet Lüks Baston Bebek Arabası-lüks Puset-hafif Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
3.860,01 TL
İmre Bisiklet
Rival Bordo Junıor Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
3.999,00 TL
Ayyıldız Sepet
Rival Bordo Junıor Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
3.999,00 TL
Yıldız Bisiklet ve Çocuk Gereçleri
Rival Bordo Junıor Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
4.499,00 TL
MiniToys
Rival Bordo Junıor Baston Bebek Arabası
Ücretsiz Kargo
6.920,35 TL
Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Bordo Özellikleri
| Ürün Tipi | Baston |
| Taşıma Kapasitesi | 20 kg |
| Renk | Bordo |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Kapalı Yükseklik | 105 cm |
| Kapalı Derinlik | 40 cm |
| 360 Derece Dönen | Evet |
| Amortisörlü | Evet |
| Ayarlanabilir Tutma Sapı | |
| Çift Yönlü | Hayır |
| Gözetleme Pencereli | Hayır |
| Kabin Tipi | Evet |
| Katlanabilir | Evet |
| Oto Koltuğu | |
| Ön Barlı | Evet |
| Sabitlenir Tekerlek | |
| Silinebilir Kumaş | |
| Süspansiyonlu Tekerlek | |
| Tam Kapanabilir Tente | |
| Tam Yatar | Evet |
| Tek Elle Kapanan | |
| Tepsili | Hayır |
| Üçüz | Hayır |
| Yağmurluklu | Hayır |
| Yenidoğan |
Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Bordo Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Bordo' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rival RV111 Sweet Katlanabilir Tek Elle Kapanan 360 Derece Dönen Tam Yatar Kabin Tipi Baston Bebek Arabası Bordo | Baby Care BC-65 Çift Yönlü 360 Derece Dönen Tam Yatar Puset Bebek Arabası Gri | Mamma Goldie Katlanabilir Travel Sistem Bebek Arabası Kahverengi | Loove Bebe Swett Katlanabilir Tam Yatar Travel Sistem Bebek Arabası | |
| 3.860,01 TL | 7.170,00 TL | 7.183,00 TL | 7.257,00 TL | |
| Ürün Tipi | Baston | Puset | Travel Sistem | Travel Sistem |
| Taşıma Kapasitesi | 20 kg | 15 kg | 13 kg | — |
| Renk | Bordo | Gri | Kahverengi | — |
| Kemer Tipi | 5 Noktalı | — | 5 Noktalı | — |
Bebek Arabaları Benzer Kategoriler
Bebek Arabaları Ürünleri
Rival Ürünleri
Rival Bebek Arabaları Ürünleri

3.860,01 TL

3.860,01 TL





























