Bang & Olufsen Beosound A1 Bluetooth Hoparlör Pembe
Boyut
Mini
Güç
60 W
Renk
Pembe
Müzik Çalma Süresi
24 saat
Bluetooth Versiyonu
5.1
Ses Seviyesi
92 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
3000 mAh
AUX
Ekranlı
21.991,55 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
hifilife
Bang & Olufsen BeoSound A1 2. Nesil Bluetooth Hoparlör Pembe
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
21.991,55 TL
Hifilife
Bang & Olufsen Beosound A1 2. Nesil Geniş Açılı Ses, IP67 Suya ve Toza Dayanıklı, 18 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Pembe
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
23.149,00 TL
Hifilife
BANG & OLUFSEN Beosound A1 - Bluetooth Hoparlör - Su Geçirmez, Taşınabilir, Görüşmeler İçin Mikrofona Sahip, 360 derece ses - Pembe
Ücretsiz Kargo
23.149,00 TL
Bang & Olufsen Beosound A1 Bluetooth Hoparlör Pembe Özellikleri
| Boyut | Mini |
| Güç | 60 W |
| Renk | Pembe |
| Müzik Çalma Süresi | 24 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Ses Seviyesi | 92 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Retro |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Bang & Olufsen Beosound A1 Bluetooth Hoparlör Pembe Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bang & Olufsen Beosound A1 Bluetooth Hoparlör Pembe' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bang & Olufsen Beosound A1 Bluetooth Hoparlör Pembe | Jbl Xtreme 4 Taşınabilir Mavi Bluetooth Hoparlör | Hzl ACS-5 100W Güçlü Bluetooth Hoparlör | 2x2 10” İnç Speaker RGB LED Işıklı Parti ve Karaoke Hoparlörü - renk | Hzl HARMAN KARDON Aura Studio 4 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Siyah | |
| 21.991,55 TL | 22.349,00 TL | 21.998,00 TL | 21.999,00 TL | |
| Boyut | Mini | Orta | — | — |
| Renk | Pembe | Mavi | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 | 5.3 | — | — |




























