Divoom Fairy Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör
Boyut
Mini
Güç
10 W
Renk
Pembe
Müzik Çalma Süresi
6 saat
Bluetooth Versiyonu
5
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
2000 mAh
AUX
Ekranlı
Işıklı
Renk
Pembe
Turkuaz
7.759,03 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Desibela
Divoom Fairy-OK Karaoke Mikrofonlu FM Radyolu Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
7.759,03 TL
Teknosa
Divoom Fairy-Ok Karaoke Mikrofonlu FM Radyolu Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
7.999,00 TL
DESİBELA
Divoom Fairy-Ok Karaoke Mikrofonlu Fm Radyolu Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
9.410,59 TL
Divoom Fairy Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör Özellikleri
| Boyut | Mini |
| Güç | 10 W |
| Renk | Pembe |
| Müzik Çalma Süresi | 6 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5 |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Divoom Fairy Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Divoom Fairy Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Divoom Fairy Taşınabilir Pembe Bluetooth Hoparlör | Anker SoundCore Motion X500 40 W Pembe Bluetooth Hoparlör | Amazon Echo Dot Gen 3 Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Canpay Bluetooth Speaker Hoparlör Upgrade Tasarımlı, LED Rgb Aydınlatma Mekanik Tuşlu Gaming Ses Sistemi - Siyah | |
| 7.759,03 TL | 9.239,00 TL | 9.385,38 TL | 8.999,90 TL | |
| Güç | 10 W | 40 W | — | — |
| Renk | Pembe | Pembe | Siyah | — |

































