Newface CL-671 Bluetooth Hoparlör Beyaz
Boyut
Mini
Güç
3 W
Renk
Beyaz
Bluetooth Versiyonu
4.1
Ses Seviyesi
80 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
AUX
Ekranlı
Işıklı
Kumandalı
405,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.
Newface CL-671 Şarjlı Dokunmatik Gece Lambalı Bluetooth Hoparlör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
405,00 TL
öz-ka gsm ve teknoloji magazaları
CL-671 Şarjlı Dokunmatik Gece Lambalı Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
449,00 TL
ODN GRUP TİCARET
Bt Speaker CL-671 Dokunmatik Gece Lambalı Bluetooth Hoparlör - Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
898,90 TL
Newface CL-671 Bluetooth Hoparlör Beyaz Özellikleri
| Boyut | Mini |
| Güç | 3 W |
| Renk | Beyaz |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Ses Seviyesi | 80 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Ürün Tipi | Kule Tipi |
| Wifi |
Newface CL-671 Bluetooth Hoparlör Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Newface CL-671 Bluetooth Hoparlör Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Newface CL-671 Bluetooth Hoparlör Beyaz | Mestore Taşınabilir Bluetooth Karaoke Hoparlör – 2400 Mah Batarya | Zero Land Techmrt Bluetooth 5.0 Destekli Kablosuz Karaoke Hoparlör - Renkli | Zero Land Techmrt Kablosuz Karaoke Hoparlör – Çift Mikrofon ve LED Işıklı - Renkli | |
| 405,00 TL | 960,05 TL | 961,00 TL | 961,00 TL |

































