Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Kırmızı
Boyut
Mini
Güç
5 W
Renk
Kırmızı
Müzik Çalma Süresi
5 saat
Bluetooth Versiyonu
5.1
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1000 mAh
AUX
Ekranlı
Işıklı
699,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
turco
Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Kırmızı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
699,00 TL
Asya Pasifik Teknoloji
Powerway C4 Kırmızı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Yüksek Ses Gücü Sese Duyarlı LED Işık
Ücretsiz Kargo
728,44 TL
asyapasifikteknoloji
Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Kırmızı kirmizi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
861,99 TL
Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Kırmızı Özellikleri
| Boyut | Mini |
| Güç | 5 W |
| Renk | Kırmızı |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Kırmızı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Kırmızı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Powerway C4 Bluetooth Hoparlör Kırmızı | Nautica S100 Bluetooth Hoparlör Gri Yeşil | UMD Tekno Bluetooth 5.0 Hoparlör – Rgb Işıklı, Güçlü Bas ve 360° Surround Ses Uygun - Çok Renkli | UMD Tekno 8 Saat Çalma Süreli Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Uygun - Çok Renkli | |
| 699,00 TL | 863,30 TL | 868,32 TL | 868,32 TL | |
| Boyut | Mini | Mini | — | — |
| Güç | 5 W | 5 W | — | — |
| Renk | Kırmızı | Gri-Yeşil | — | — |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat | 15 saat | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 | 5.0 | — | — |

































