Shaza SZBTS01 Bluetooth Hoparlör Mavi
Boyut
Orta
Güç
8 W
Renk
Mavi
Müzik Çalma Süresi
5 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
6 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
AUX
Ekranlı
Işıklı
Renk
Gri
Mavi
787,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Teknosa
Shaza Szbts01-m Ipx6 Suya Dayanıklı 6W Ses Çıkışı Mavi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
787,00 TL
GOOD MARKET
shaza Bluetooth Hoparlör Mavi
Ücretsiz Kargo
899,00 TL
ÇEVİKTEKNOLOJİ
shaza Bluetooth Hoparlör Mavi
Ücretsiz Kargo
1.139,00 TL
netcep
shaza Bluetooth Hoparlör Mavi
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL
Shaza SZBTS01 Bluetooth Hoparlör Mavi Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 8 W |
| Renk | Mavi |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 6 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Ürün Tipi | Kule Tipi |
| Wifi |
Shaza SZBTS01 Bluetooth Hoparlör Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Shaza SZBTS01 Bluetooth Hoparlör Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Shaza SZBTS01 Bluetooth Hoparlör Mavi | Marsilyan Taşınabilir Bluetooth Hoparlör LED Işıklı Uzun Pil Ömrü - Renkli | Teknodayım Nostalji Bluetooth Radyo Fm Am Sw Ahşap Eskitme Tasarım - 01-Siyah | Teknodayım Taşınabilir Nostalji Radyo Bluetooth USB Aux Girişli - 01-Siyah | |
| 787,00 TL | 1.353,72 TL | 1.354,92 TL | 1.354,92 TL |


































