Sunix BTS-33 Bluetooth Hoparlör Mavi
Boyut
Mini
Güç
10 W
Renk
Mavi
Müzik Çalma Süresi
3 saat
Bluetooth Versiyonu
4.2
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
AUX
Ekranlı
Işıklı
608,94 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
ANDROMEDA BİLGİSAYAR
Sunix 10w Bluetooth 4.2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi Bts-33
Ücretsiz Kargo
608,94 TL
Sunix TR
Sunix 10w Bluetooth 4.2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi Bts-33
Ücretsiz Kargo
699,00 TL
ANDROMEDA BİLGİSAYAR
Sunix Blt-33 Bluetooth Hoparlör Kablosuz Taşınabilir Ses Bombası Extra Bass - Kırmızı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
699,00 TL
Sunix BTS-33 Bluetooth Hoparlör Mavi Özellikleri
| Boyut | Mini |
| Güç | 10 W |
| Renk | Mavi |
| Müzik Çalma Süresi | 3 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Ürün Tipi | Kule Tipi |
| Wifi |
Sunix BTS-33 Bluetooth Hoparlör Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Sunix BTS-33 Bluetooth Hoparlör Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Sunix BTS-33 Bluetooth Hoparlör Mavi | Eco Lounge Bluetooth Hoparlör 20W Bass Güçlü Ses USB Flash Aux Destekli | Eco Lounge Taşınabilir Kablosuz Hoparlör 2 Woofer 2 Tweeter 12 Saat Oynatma | Eco Lounge Kablosuz Hoparlör 12 Saat Çalma Süresi USB Aux Tf Kart Destekli | |
| 608,94 TL | 696,19 TL | 696,19 TL | 696,19 TL |


































