T&G TG165C Bluetooth Hoparlör Mavi
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Mavi
Müzik Çalma Süresi
3 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1200 mAh
AUX
Ekranlı
582,43 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
İDOR COSMETİCS
TG Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth Hoparlör FM Radyo Aux Usb Sd kart Girişli orjinal TG165c
Ücretsiz Kargo
582,43 TL
İDOR COSMETİCS
TG Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth Hoparlör FM Radyo Aux Usb Sd kart Girişli orjinal TG165c
Ücretsiz Kargo
582,49 TL
Evove Cosmetics
TG Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth Hoparlör FM Radyo Aux Usb Sd kart Girişli orjinal TG165c
Ücretsiz Kargo
689,00 TL
T&G TG165C Bluetooth Hoparlör Mavi Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Mavi |
| Müzik Çalma Süresi | 3 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1200 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
T&G TG165C Bluetooth Hoparlör Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'T&G TG165C Bluetooth Hoparlör Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri
T G Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

714,36 TL

709,99 TL



























