Torima D21 Bluetooth Hoparlör Siyah
Boyut
Orta
Güç
20 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
3 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1200 mAh
AUX
Ekranlı
769,61 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Torima
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Tasarımlı Speaker Siyah
Ücretsiz Kargo
769,61 TL
TORİMA
Torima Siyah D21 Taşınabilir Tasarım Bluetooth Hoparlör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
800,00 TL
Koza Teknomarket
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Tasarımlı Speaker D21 Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
959,00 TL
KOZA TEKNOMARKET
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Tasarımlı Speaker Siyah
Ücretsiz Kargo
1.090,00 TL
Torima D21 Bluetooth Hoparlör Siyah Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 20 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 3 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1200 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima D21 Bluetooth Hoparlör Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Torima D21 Bluetooth Hoparlör Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima D21 Bluetooth Hoparlör Siyah | Kimiso AM-242 Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Powerstar LP-V15 Radyolu Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Zero Land Ds-Derin Yeni Nesil Bluetooth Hoparlör Speaker 5.0 Taşınabilir G Şeklinde Powerbankli - Çok Renkli | |
| 769,61 TL | 1.103,81 TL | 1.119,62 TL | 1.104,00 TL | |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | — |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri
Torima Ürünleri
Torima Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

1.168,96 TL

1.168,96 TL































