Torima D22 Bluetooth Hoparlör Beyaz
Boyut
Orta
Güç
20 W
Renk
Beyaz
Müzik Çalma Süresi
18 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
3000 mAh
AUX
Ekranlı
800,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Torima
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Taşınabilir Speaker Beyaz
Ücretsiz Kargo
800,00 TL
TORİMA
Torima Beyaz D22 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
800,00 TL
KOZA TEKNOMARKET
Torima Bluetooth Hoparlör Led Işıklı Taşınabilir Speaker Beyaz
Ücretsiz Kargo
872,20 TL
Torima D22 Bluetooth Hoparlör Beyaz Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 20 W |
| Renk | Beyaz |
| Müzik Çalma Süresi | 18 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima D22 Bluetooth Hoparlör Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Torima D22 Bluetooth Hoparlör Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima D22 Bluetooth Hoparlör Beyaz | Nautica S100 Bluetooth Hoparlör Gri Yeşil | Senson Kablosuz LED Işıklı Bluetooth Hoparlör – Fm Radyolu, Mikrofon Girişli - Lisinya | Senson Bluetooth Bağlantılı Taşınabilir Hoparlör – LED Işıklı, Fm Radyolu, Mikrofon Girişli - Lisinya | |
| 800,00 TL | 863,30 TL | 852,41 TL | 852,41 TL | |
| Boyut | Orta | Mini | — | — |
| Güç | 20 W | 5 W | — | — |
| Renk | Beyaz | Gri-Yeşil | — | — |
| Müzik Çalma Süresi | 18 saat | 15 saat | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | — | — |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri
Torima Ürünleri
Torima Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

890,00 TL

889,99 TL































