Torima D26 Radyolu Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör
Boyut
Büyük
Güç
10 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
4 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1500 mAh
AUX
Ekranlı
2.490,00 TL
Torima Bluetooth HoparlörPowerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörTrax Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth Hoparlör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Koza Teknomarket
Torima D26 Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.490,00 TL
Torima D26 Siyah Bluetooth Hoparlör Özellikleri
| Boyut | Büyük |
| Güç | 10 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 4 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima D26 Siyah Bluetooth Hoparlör Yorumları
Ürüne Puan Ver
T GConcordNewfaceEvertonAliliHepuCankypuAnkerSoaiyJblAclNettechCoverzoneMikadoPolygoldBoutiquesKimisoKangrui-HBColorful BalloonsLinktech
'Torima D26 Siyah Bluetooth Hoparlör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima D26 Radyolu Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Marsilyan Klasik Görünümlü Bluetooth Hoparlör 360 Derece Stereo ve Fm Radyo Ieg - 1 | Marsilyan Vintage Tasarımlı Bluetooth Hoparlör Uzun Pil Ömürlü ve Fm Destekli Ieg - 1 | Marsilyan Ahşap Tarzı Kablosuz Hoparlör 5W Güçlü Bass Tf USB Aux Ieg - 1 | |
| 2.490,00 TL | 3.110,08 TL | 3.110,08 TL | 3.110,08 TL |

































