Torima GTS-1548 Radyolu Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör
Boyut
Büyük
Güç
8 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
8 saat
Bluetooth Versiyonu
5.2
Ses Seviyesi
85 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
2000 mAh
AUX
Ekranlı
616,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
ScHitec Türkiye
Dvıp Q1 360 Taşınabilir Sound Bluetooth Hoparlör, Ambiyans Aydınlatma, Tf/sd Kart, Hifi - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
616,00 TL
Schitec
DVIP Q1 360 Taşınabilir Sound Bluetooth Hoparlör, Ambiyans Aydınlatma, TF/Sd Kart, Hifi
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
637,00 TL
Koçtaş
DVIP Dvip Q1 360 Taşınabilir Sound Bluetooth Hoparlör, Ambiyans Aydınlatma, Tf/sd Kart, Hifi
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
637,00 TL
Teknosa
Dvip Q1 360 Ambiyans Aydınlatma TF/Sd Kart HiFi Taşınabilir Sound Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
682,50 TL
Torima GTS-1548 Siyah Bluetooth Hoparlör Özellikleri
| Boyut | Büyük |
| Güç | 8 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 8 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Ses Seviyesi | 85 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima GTS-1548 Siyah Bluetooth Hoparlör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Torima GTS-1548 Siyah Bluetooth Hoparlör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima GTS-1548 Radyolu Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Torima D34 5 W Radyolu Taşınabilir Mavi Bluetooth Kulaklık | led disko topu sd kart ve usb girişli disko ışıklı hoparlör | Subzero Sb38 Mini Nostalji Tws/Fm Bluetooth Müzik Kutusu - Siyah | |
| 616,00 TL | 675,00 TL | 675,00 TL | 675,00 TL | |
| Güç | 8 W | 5 W | — | — |
| Renk | Siyah | Mavi | — | — |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri

670,10 TL

670,10 TL

670,10 TL































