Torima M 111BT Bluetooth Hoparlör Siyah
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
2 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1200 mAh
AUX
Ekranlı
1.257,53 TL
Torima Bluetooth HoparlörPowerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörTrax Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth Hoparlör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
İstoçAVM
Torima Işıklı Kumandalı Nostaljik Radyolu Bluetooth Hoparlör Siyah
Ücretsiz Kargo
1.257,53 TL
Torima M 111BT Bluetooth Hoparlör Siyah Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 2 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1200 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Nostaljik |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima M 111BT Bluetooth Hoparlör Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
T GNewfaceConcordEvertonJblAliliCankypuNettechSoaiyAnkerAclCoverzoneHepuMikadoLinktechPolygoldBoutiquesKimisoKangrui-HBColorful Balloons
'Torima M 111BT Bluetooth Hoparlör Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima M 111BT Bluetooth Hoparlör Siyah | Pileli Store Pilelistore Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Rgb Işıklı, Güçlü Bas ve 8 Saat Pil Ömrü - 1 | Pileli Store Pilelistore Bluetooth 5.0 Hoparlör – Rgb Işıklı, Güçlü Bas ve 360° Surround Ses - 1 | Mestore 12W Güçlü Sesli Tws Destekli Bluetooth Hoparlör | |
| 1.257,53 TL | 1.586,99 TL | 1.586,99 TL | 1.589,30 TL |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri

1.733,68 TL

1.733,68 TL

1.732,49 TL
































