Torima X2 Bluetooth Hoparlör Mavi
Boyut
Orta
Güç
1450 W
Renk
Mavi
Müzik Çalma Süresi
2 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1500 mAh
AUX
Ekranlı
Renk
Mavi
Siyah
1.322,02 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
KOZA TEKNOMARKET
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker Wooden Case Mavi
Ücretsiz Kargo
1.322,02 TL
Torima
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker Wooden Case X2 Mavi
Ücretsiz Kargo
1.449,00 TL
Torima
Torima X2 Taşınabilir Wooden Case Bluetooth Hoparlör Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.571,70 TL
Teknosa
Torima X2 Taşınabilir Wooden Case Mavi Bluetooth Hoparlör
Ücretsiz Kargo
1.690,00 TL
Koçtaş
Torima X2 Taşınabilir Wooden Case Bluetooth Hoparlör Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.690,00 TL
TORİMA
Torima X2 Taşınabilir Wooden Case Bluetooth Hoparlör Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.690,00 TL
Torima
Torima Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Speaker Wooden Case Mavi
Ücretsiz Kargo
2.016,00 TL
Torima X2 Bluetooth Hoparlör Mavi Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 1450 W |
| Renk | Mavi |
| Müzik Çalma Süresi | 2 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Torima X2 Bluetooth Hoparlör Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Torima X2 Bluetooth Hoparlör Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Torima X2 Bluetooth Hoparlör Mavi | UMD Tekno Bluetooth 5.1 Kablosuz Hoparlör Derin Bas Rgb Işıklı Uygun - Çok Renkli | UMD Tekno Renkli LED Efektli Suya Dayanıklı Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Uygun - Çok Renkli | UMD Tekno Yeni Nesil Bluetooth 5.1 Hoparlör – Güçlü Ses, Hızlı Bağlantı, Uzun Pil Ömrü Uygun - Çok Renkli | |
| 1.322,02 TL | 2.082,15 TL | 2.082,15 TL | 2.082,15 TL |

































