Trax TBS825 Bluetooth Hoparlör Siyah
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
2 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
11 m
Pil Kapasitesi
1500 mAh
AUX
Ekranlı
439,00 TL
Trax Bluetooth HoparlörPowerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth HoparlörBood Bluetooth Hoparlör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Civil
TRAX TBS 825 BLUETOOTH TAŞINABİLİR HOPARLÖR
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
439,00 TL
Trax TBS825 Bluetooth Hoparlör Siyah Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 2 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 11 m |
| Pil Kapasitesi | 1500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Trax TBS825 Bluetooth Hoparlör Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
T GTorimaNewfaceConcordEvertonAliliJblHepuCankypuSoaiyAnkerAclNettechCoverzoneMikadoLinktechPolygoldBoutiquesKimisoKangrui-HB
'Trax TBS825 Bluetooth Hoparlör Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Trax TBS825 Bluetooth Hoparlör Siyah | Gaman Ey222 Işıklı Taşınabilir Şeffaf Bluetooth Kulaklık | Teknoloji Gelsin K12 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Karaoke Mikrofon 5 Ses Efektli Rgb Hd Stereo ?Es Usb/Sd/Fm - Bej | Teknoloji Gelsin K12 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Pembe Karaoke Mikrofon 5 Ses Efektli Rgb Hd Stereo Ses Usb/Sd/Fm | |
| 439,00 TL | 554,00 TL | 551,91 TL | 551,91 TL | |
| Renk | Siyah | Şeffaf | — | — |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri

604,05 TL

604,05 TL





























