Ultimate Ears Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör Mavi
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Mavi
Müzik Çalma Süresi
5 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
87 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1000 mAh
AUX
Ekranlı
Renk
Gri
Mavi
Powerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörTrax Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth HoparlörBood Bluetooth Hoparlör
Ultimate Ears Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör Mavi Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Mavi |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 87 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Ultimate Ears Ears Wonderboom 3 Bluetooth Hoparlör Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
NewfaceBaseusLinktechHepuT GGhk TechHadronKensaConcordTorimaPlatoonRecciJblLexonAllyFrisbyNettechWiwuPolygoldBlackbird


























