Volkano VK-3020-GRL Bluetooth Hoparlör Açık Gri
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Açık Gri
Müzik Çalma Süresi
5 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
1500 mAh
AUX
Ekranlı
799,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
5KareElektronik
Volkano Fabric Series Kablosuz Bluetooth Hoparlör Açık Gri VK-3020-GRL
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
799,00 TL
5KareElektronik
Volkano VK-3020-GRL Fabric Series Kablosuz Bluetooth Hoparlör - Krem
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
799,00 TL
Volkano VK-3020-GRL Bluetooth Hoparlör Açık Gri Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Açık Gri |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 1500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Volkano VK-3020-GRL Bluetooth Hoparlör Açık Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Volkano VK-3020-GRL Bluetooth Hoparlör Açık Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Volkano VK-3020-GRL Bluetooth Hoparlör Açık Gri | L'eDoren GTS 1525 Işıklı Siyah Bluetooth Hoparlör | Feifei Bluetooth Hoparlör Çift Mikrofonlu Güçlü Ses Kaliteli Kesintisiz Kablosuz - FEİ8398-3294 - Çok Renkli | Feifei Bluetooth Hoparlör Yüksek Ses Kaliteli Büyük Boy Çift Çıkışlı Ses Bombası - FEİ7988-784 - Çok Renkli | |
| 799,00 TL | 1.007,95 TL | 1.007,95 TL | 1.007,95 TL | |
| Renk | Açık Gri | Siyah | — | — |
Bluetooth Hoparlör Benzer Kategoriler
Bluetooth Hoparlör Ürünleri

1.102,60 TL

1.102,60 TL

1.102,60 TL
Volkano Ürünleri
Volkano Bluetooth Hoparlör Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

1.148,55 TL

1.148,55 TL































