Xiaomi MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör
Boyut
Orta
Güç
16 W
Renk
Kırmızı
Müzik Çalma Süresi
4 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
2000 mAh
AUX
Ekranlı
2.009,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Store Express
Xiaomi 2 Yıl Mi Portable MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör MI SPEAKER 5-10 Saat Resmi Distribütör Garan
Ücretsiz Kargo
2.009,00 TL
NicGsm
Xiaomi 2 Yıl Mi Portable MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör MI SPEAKER 5-10 Saat Resmi Distribütör Garan
Ücretsiz Kargo
2.049,00 TL
GSMistore
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) Mdz-36-Db Kırmızı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.439,00 TL
Xiaomi MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 16 W |
| Renk | Kırmızı |
| Müzik Çalma Süresi | 4 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Xiaomi MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xiaomi MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi MDZ-36-DB Kırmızı Bluetooth Hoparlör | Bilfold Bluetooth Hoparlörlü Gece Lambası Dijital Saatli Şeffaf Su Dalgası Işıklı Dekoratif | Bilfold 3-1 Kablosuz Bluetooth Hoparlör – Gece Lambalı, Saatli, Retro Tasarım | Bilfold Stereo Bluetooth Hoparlör – Gece Lambalı ve Saat Göstergeli | |
| 2.009,00 TL | 2.431,59 TL | 2.431,59 TL | 2.431,59 TL |

































