Yesido YSW11 Bluetooth Hoparlör Siyah
Boyut
Orta
Güç
10 W
Renk
Siyah
Müzik Çalma Süresi
5 saat
Bluetooth Versiyonu
5.0
Ses Seviyesi
90 dB
Bluetooth Çekim Mesafesi
10 m
Pil Kapasitesi
2500 mAh
AUX
Ekranlı
18.174,99 TL
Powerway Bluetooth HoparlörSony Bluetooth HoparlörSunix Bluetooth HoparlörMotorola Bluetooth HoparlörLG Bluetooth HoparlörTtec Bluetooth HoparlörUrban Sound Bluetooth HoparlörPolosmart Bluetooth HoparlörBlaupunkt Bluetooth HoparlörMikado Bluetooth HoparlörTrax Bluetooth HoparlörIthink Bluetooth HoparlörKensa Bluetooth HoparlörXiaomi Bluetooth HoparlörGoldmaster Bluetooth HoparlörPolygold Bluetooth HoparlörJBL Bluetooth HoparlörAnker Bluetooth HoparlörPhilips Bluetooth HoparlörBood Bluetooth Hoparlör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Hibmstore
Öykü Store Yesido YSW11 El Fenerli Kablosuz Hoparlör - Siyah
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.174,99 TL
Yesido YSW11 Bluetooth Hoparlör Siyah Özellikleri
| Boyut | Orta |
| Güç | 10 W |
| Renk | Siyah |
| Müzik Çalma Süresi | 5 saat |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Ses Seviyesi | 90 dB |
| Bluetooth Çekim Mesafesi | 10 m |
| Pil Kapasitesi | 2500 mAh |
| AUX | |
| Ekranlı | |
| Işıklı | |
| Kumandalı | |
| Ligthining | |
| Micro SD | |
| Radyolu | |
| SD Kartlı | |
| Su Geçirmez | |
| Tasarım | Modern |
| Taşınabilir | |
| Type C | |
| USB | |
| Wifi |
Yesido YSW11 Bluetooth Hoparlör Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
NewfaceBaseusLexonConcordLinktechT GGhk TechHadronKensaTorimaPlatoonBlackbirdRecciEvertonLinmingJblHepuMikadoKimisoKlipsch
'Yesido YSW11 Bluetooth Hoparlör Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Yesido YSW11 Bluetooth Hoparlör Siyah | Jbl Xtreme 4 Taşınabilir Mavi Bluetooth Hoparlör | Harman Kardon Go Play 3 100 W Gri Bluetooth Hoparlör | Kimiso QS-W3 Kahverengi Bluetooth Hoparlör | |
| 18.174,99 TL | 22.349,00 TL | 21.900,00 TL | 21.991,77 TL | |
| Boyut | Orta | Orta | — | — |
| Güç | 10 W | — | 100 W | — |
| Renk | Siyah | Mavi | Gri | Kahverengi |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.3 | — | — |




























