Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz
Ürün Tipi
Kulak İçi
Kablo Seçeneği
Kablosuz
Silikon Seçeneği
Silikonsuz
Renk
Beyaz
Uyumlu İşletim Sistemi
Android & iOS
Mikrofon Sayısı
Tek Mikrofonlu
Bluetooth Versiyonu
5.0
Konuşma Süresi
5 saat
Düşük Frekans
20 Hz
Yüksek Frekans
20 kHz
Renk
Beyaz
Siyah
1.750,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah
1.078,00 TL

Lenovo LP1 TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz
495,00 TL

Lenovo XT91 TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz
450,00 TL
Mağaza Fiyatları
4 FİYAT
Ekolfoto
Weichuang Lenovo LP1S Tws Kablosuz Bluetooth 5.0 Su Geçirmez Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklık - Siyah (Yurt Dışından) - Beyaz - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.750,00 TL
Ekolfoto
Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lenovo LP1S Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.999,00 TL
MOONSHOP
LENOVO Lp1s Livepods Tws Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık
Ücretsiz Kargo
1.999,00 TL
Ekolfoto
Lenovo LP1S Tws Kablosuz Bluetooth 5.0 Su Geçirmez Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklık - Siyah (Yurt Dışından) - Beyaz - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.100,00 TL
Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Kulak İçi |
| Kablo Seçeneği | Kablosuz |
| Silikon Seçeneği | Silikonsuz |
| Renk | Beyaz |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android & iOS |
| Mikrofon Sayısı | Tek Mikrofonlu |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konuşma Süresi | 5 saat |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Ses Seviyesi | 98 dB |
| Şarj Olma Süresi | 90 dk |
| Çift Telefon Destekli | |
| Dokunmatik | |
| Gürültü Önleyici | |
| Işıklı | |
| Kancalı | |
| Kemik İletimli | |
| Makaralı | |
| Mıknatıslı | |
| Mikrofonlu | |
| NFC | |
| Oyuncu | |
| Radyolu | |
| SD Kart Girişli | |
| Su Geçirmez | |
| Şarj Göstergeli | |
| Şarjı Uzun Giden | |
| Tema | Düz |
| Titreşimli | |
| TWS | |
| Uyumlu Cihaz | Telefon |
| Wireless |
Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo LP1S TWS Su Geçirmez Tek Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Silikonsuz Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz | Lowell Home Dokunmatik Kontrollü Bluetooth Kulaklık – Pods Fine Uyumlu - LO0029-6004T5 - Çok Renkli | Lowell Home Kayar Kapaklı Şarj Kutusu ve Dokunmatik Ekranlı Bluetooth Stereo Kulaklık - LO0029-601C50 - Çok Renkli | Lowell Home Gürültü Engelleyici Uzun Pil Ömürlü Stereo Bluetooth Kulak Içi Kulaklık - LO0029-601C61 - Çok Renkli | |
| 1.750,00 TL | 2.099,74 TL | 2.099,74 TL | 2.099,74 TL |
Bluetooth Kulaklık Benzer Kategoriler
Bluetooth Kulaklık Ürünleri

2.100,00 TL

2.099,74 TL

2.099,74 TL
Lenovo Ürünleri
Lenovo Bluetooth Kulaklık Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

2.186,38 TL

2.186,38 TL

2.186,38 TL


























