Snopy Sn-J34 Tek Mikrofonlu Silikonlu Kablolu Çengelli Bluetooth Kulaklık Beyaz
Ürün Tipi
Çengelli
Kablo Seçeneği
Kablolu
Silikon Seçeneği
Silikonlu
Renk
Beyaz
Uyumlu İşletim Sistemi
Windows
Mikrofon Sayısı
Tek Mikrofonlu
Düşük Frekans
20 Hz
Yüksek Frekans
20 kHz
Empedans Değeri
32 ohm
Ses Seviyesi
103 dB
208,50 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
herbirivar
Snopy Sn-J34 Tek Taraflı Mikrofonlu Kulaklık
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
208,50 TL
hepburada
Snopy SN-J34 Tek Taraflı Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık gumus
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
229,36 TL
Herbirivar
Snopy Tek Taraflı Mikrofonlu Kulaklık
248,85 TL
Snopy Sn-J34 Tek Mikrofonlu Silikonlu Kablolu Çengelli Bluetooth Kulaklık Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Çengelli |
| Kablo Seçeneği | Kablolu |
| Silikon Seçeneği | Silikonlu |
| Renk | Beyaz |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows |
| Mikrofon Sayısı | Tek Mikrofonlu |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Ses Seviyesi | 103 dB |
| Çift Telefon Destekli | |
| Dokunmatik | |
| Gürültü Önleyici | |
| Işıklı | |
| Kancalı | |
| Kemik İletimli | |
| Makaralı | |
| Mıknatıslı | |
| Mikrofonlu | |
| NFC | |
| Oyuncu | |
| Radyolu | |
| SD Kart Girişli | |
| Su Geçirmez | |
| Şarj Göstergeli | |
| Şarjı Uzun Giden | |
| Tema | Düz |
| Titreşimli | |
| TWS | |
| Uyumlu Cihaz | Bilgisayar |
| Wireless |
Snopy Sn-J34 Tek Mikrofonlu Silikonlu Kablolu Çengelli Bluetooth Kulaklık Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Snopy Sn-J34 Tek Mikrofonlu Silikonlu Kablolu Çengelli Bluetooth Kulaklık Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Snopy Sn-J34 Tek Mikrofonlu Silikonlu Kablolu Çengelli Bluetooth Kulaklık Beyaz | Royaleks L29 Kulak İçi Kablolu Bluetooth Kulaklık Beyaz | Snopy Sn-725 Kulak İçi Kablolu Bluetooth Kulaklık Siyah | Celly Bluetooth Kulaklık H.Boyun Bantlı Siyah | |
| 208,50 TL | 248,32 TL | 197,44 TL | 229,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çengelli | Kulak İçi | Kulak İçi | — |
| Kablo Seçeneği | Kablolu | Kablolu | Kablolu | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | — |


































