Nt Tools Nttools BTAB17S20 Alttan Depolu Boya Tabancası 2.0mm
2.895,50 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ELALETİ DEPOSU
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.895,50 TL
Nt Tools Nttools BTAB17S20 Alttan Depolu Boya Tabancası 2.0mm Özellikleri
Nt Tools Nttools BTAB17S20 Alttan Depolu Boya Tabancası 2.0mm Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Nt Tools Nttools BTAB17S20 Alttan Depolu Boya Tabancası 2.0mm' ile benzer ürünleri karşılaştırın
2.895,50 TL3.612,28 TL3.612,28 TL3.645,60 TL
Çalışma TipiBasınçlı
Boya Tabancası Ürünleri
Özgürce G70 Alttan Depolu Profesyonel Boya Tabancası, Yüksek Performans ve Güç
Aristo Elektrikli Boya Tabancası 500W - 1,8 mm
Boya Tabancası G70 Alt.depo 3,0 mm - 0,2 mm
Boya Tabancası G70 Alt.depo 1,6 mm - 0,2 mm
Boya Tabancası G70 1,4 mm Gri - 0,2 mm