Altus AL 380 EXI Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 560 lt Gümüş Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
A+
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Gümüş
Toplam Hacim
560 lt
Dondurucu Net Hacmi
121 lt
Soğutucu Net Hacmi
393 lt
64.803,60 TL
Benzer Ürünler

Altus AL 380 E Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 560 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
38.674,00 TL

Altus AL 380 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
48.655,00 TL

Altus AL 370 N Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 465 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
27.199,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
vizyontech
Altus AL 380 XIE 560 LT Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
64.803,60 TL
Altus AL 380 EXI Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 560 lt Gümüş Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Gümüş |
| Toplam Hacim | 560 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 121 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 393 lt |
| Kontrol Paneli | Elektronik |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 424 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm |
| Genişlik | 74 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Altus AL 380 EXI Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 560 lt Gümüş Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus AL 380 EXI Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 560 lt Gümüş Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus AL 380 EXI Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 560 lt Gümüş Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Sharp SJ-XG690G-BK Çift Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 556 lt Modern Siyah Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Siemens KD76NHID1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 542 lt Modern Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 64.803,60 TL | 76.986,00 TL | 76.140,00 TL | 79.900,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | A+ | A++ | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Gümüş | Siyah | Beyaz | — |
| Toplam Hacim | 560 lt | — | 631 lt | 542 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 121 lt | 162 lt | 152 lt | 124 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 393 lt | 394 lt | 479 lt | 418 lt |
| Kontrol Paneli | Elektronik | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB | — | 42 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 424 kWh | — | 384 kWh | 346 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm | 74 cm | 81 cm | 84 cm |
| Genişlik | 74 cm | 82 cm | 86 cm | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm | — | 186 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

89.300,00 TL

86.000,00 TL

85.280,65 TL
Altus Ürünleri
Altus Buzdolabı Ürünleri

48.655,00 TL

42.999,00 TL



























