Arçelik 278551 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 551 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
D
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Toplam Hacim
551 lt
Dondurucu Net Hacmi
150 lt
Soğutucu Net Hacmi
401 lt
Kontrol Paneli
Mekanik
Benzer Ürünler

Beko 678551 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 551 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
57.599,04 TL

Arçelik 283721 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
94.200,00 TL

Arçelik 583650 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 630 lt Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
83.500,00 TL
Arçelik 278551 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 551 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | D |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Toplam Hacim | 551 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 35 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 240 kWh |
| Derinlik | 76 cm |
| Genişlik | 78 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Arçelik 278551 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 551 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri
Arçelik Ürünleri
Arçelik Buzdolabı Ürünleri

94.200,00 TL

85.000,00 TL

83.500,00 TL

























