Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
A+
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Tek Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Büro Tipi/Tezgah Altı
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
128 lt
Soğutucu Net Hacmi
128 lt
Kontrol Paneli
Mekanik
Ses Seviyesi
39 dB
27.500,00 TL
Arçelik No Frost BuzdolabıArçelik BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Siyah BuzdolabıArçelik Tek Kapılı BuzdolabıArçelik Gri BuzdolabıArçelik A Sınıfı BuzdolabıArçelik 4 Kapılı BuzdolabıArçelik Statik BuzdolabıArçelik Inox BuzdolabıArçelik Mini BuzdolabıArçelik 532 lt BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıSiemens BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux Buzdolabı
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Koçtaş
Arçelik A 1042 Pts A+ Büro Tipi Mini Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.500,00 TL
Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Tek Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Büro Tipi/Tezgah Altı |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 128 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 128 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 117 kWh |
| Derinlik | 54.5 cm |
| Genişlik | 59.8 cm |
| Yükseklik | 82 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Mini |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 2 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
VestelSiemensBoschLiebherrBekoProfiloFinluxSamsungAltusMieleDaewooWindsorSegLeisureLgGrundigRegalSilverlineTekaFranke
'Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı | Vestel SC55001 Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 500 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 470465 MB Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 437 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Electrolux LRC5ME38X2 Tek Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 390 lt Inox Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 27.500,00 TL | 34.499,00 TL | 33.480,00 TL | 33.999,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | A+ | F | F | D |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | Statik | Statik | Statik |
| Kapı Sayısı | Tek Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Tek Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Büro Tipi/Tezgah Altı | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | — | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | — |
| Toplam Hacim | 128 lt | 500 lt | 437 lt | 390 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | — | 128 lt | 115 lt | — |
| Soğutucu Net Hacmi | 128 lt | 372 lt | 322 lt | 390 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Mekanik | Mekanik | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 41 dB | 38 dB | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 4 | 5 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 117 kWh | 335 kWh | 254 kWh | — |
| Derinlik | 54.5 cm | 73.5 cm | 65.5 cm | 65 cm |
| Genişlik | 59.8 cm | 70 cm | 70 cm | 59.5 cm |
| Yükseklik | 82 cm | 183 cm | 185 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

37.200,00 TL

37.199,07 TL
Arçelik Ürünleri
Arçelik Buzdolabı Ürünleri

40.000,00 TL

39.998,50 TL

39.500,00 TL
İlgili Diğer Ürünler
Arçelik Çay MakinesiArçelik Bulaşık MakinesiArçelik KlimaArçelik Klima 12000Arçelik 9 kg Kurutma MakinesiArçelik Kurutma MakinesiArçelik Portatif KlimaArçelik Klima 18000Arçelik Klima 24000Arçelik Derin DondurucuArçelik Su SebiliArçelik TelevizyonArçelik Şarjlı Dikey SüpürgeArçelik Kablosuz Dikey SüpürgeArçelik Kablolu Dikey SüpürgeArçelik Dikey SüpürgeArçelik AirfryerArçelik Robot SüpürgeArçelik OcakArçelik Kıyma Makinesi



























