Beko 670475 EB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Beyaz Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
475 lt
Dondurucu Net Hacmi
135 lt
Soğutucu Net Hacmi
340 lt
29.999,00 TL
15 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Beko 670475 EI Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Gri Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
38.299,00 TL

Beko 670475 MB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Beyaz Alttan Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
27.999,00 TL

Beko 670475 EA Çift Kapılı No Frost D Enerji Sınıfı 475 lt Antrasit Alttan Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
33.276,00 TL
Mağaza Fiyatları
15 FİYAT
Gökçeexpress
Beko 970475 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
29.999,00 TL
sevincbeyazesya
Beko 670475 EB 475 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
38.294,66 TL
tekrargel
Beko 670475 EB 475 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
38.304,00 TL
aldemiras
Beko 670475 EB 475 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
38.399,04 TL
Bekoonline
Beko 970475 EB No Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
38.469,00 TL
incialisverismerkezi
Beko 670475 EB 475 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
39.840,00 TL
Ceyizevi.com
Beko 670475 MB E Enerji Sınıfı 475 lt No Frost Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
40.415,30 TL
Beko 670475 EB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Beyaz Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 475 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 135 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 340 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 285 lt |
| Derinlik | 75 cm |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 187 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 5 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Beko 670475 EB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Beyaz Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko 670475 EB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Beyaz Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko 670475 EB Çift Kapılı No Frost E Enerji Sınıfı 475 lt Klasik Beyaz Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Profilo BD3076WFVN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Regal NF 64021 E IG Çift Kapılı No Frost E 587 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı | Profilo BD2043WFNN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 328 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 29.999,00 TL | 46.995,30 TL | 46.059,06 TL | 46.000,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | F | E | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Gri | Beyaz |
| Toplam Hacim | 475 lt | 526 lt | 587 lt | 328 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 135 lt | 120 lt | 142 lt | 89 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 340 lt | 406 lt | 445 lt | 239 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 36 dB | 42 dB | 41 dB | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 285 lt | 342 kWh | 296 kWh | 298 kWh |
| Derinlik | 75 cm | 84 cm | 75 cm | 64 cm |
| Genişlik | 70 cm | 75 cm | 84 cm | 70 cm |
| Yükseklik | 187 cm | 186 cm | 186 cm | 178 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

47.999,00 TL

47.995,00 TL
Beko Ürünleri
Beko Buzdolabı Ürünleri

48.899,00 TL

44.999,00 TL

43.152,00 TL


























