Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
631 lt
Dondurucu Net Hacmi
152 lt
Soğutucu Net Hacmi
479 lt
64.100,00 TL
Benzer Ürünler

Bosch Kgn86cıe0n Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
74.999,00 TL

Bosch Kgn86cwe0n Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
50.400,00 TL

Profilo BD3086WFDN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
59.329,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Bozdemirler
Bosch KGN86AWF0N 631 Lt No-Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
64.100,00 TL
Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 631 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 152 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 384 kWh |
| Derinlik | 81 cm |
| Genişlik | 86 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch KGN86AWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch KGA76PIF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 522 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch KDN86HID1N Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 641 lt Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Sharp SJ-XG690M-BK Çift Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 556 lt Modern Siyah Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 64.100,00 TL | 75.000,00 TL | 80.999,00 TL | 75.000,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | D | A++ |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | Statik | Statik | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz | — | İnox | Siyah |
| Toplam Hacim | 631 lt | 522 lt | 641 lt | — |
| Dondurucu Net Hacmi | 152 lt | 120 lt | 148 lt | 162 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt | 402 lt | 493 lt | 394 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB | 42 dB | 41 dB | — |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 2 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 384 kWh | 342 kWh | 381 kWh | — |
| Derinlik | 81 cm | 80 cm | 80 cm | 74 cm |
| Genişlik | 86 cm | 75 cm | 86 cm | 82 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | 186 cm | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri
Bosch Ürünleri
Bosch Buzdolabı Ürünleri

74.999,00 TL

90.724,10 TL
İlgili Diğer Ürünler

91.999,00 TL

90.364,04 TL






























