Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
A++
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Tek Kapılı
Kullanım Türü
Ankastre
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
279 lt
Dondurucu Net Hacmi
12 lt
Soğutucu Net Hacmi
264 lt
78.112,97 TL
Benzer Ürünler

Liebherr IKBV 3264 Çift Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 256 lt Alttan Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı
86.000,00 TL

Liebherr CNEF 3715 Çift Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 356 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
96.774,94 TL

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Statik A+ Enerji Sınıfı 204 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
13.033,02 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
nevaankastre
Liebherr Ikv 3224 Beyaz Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
78.112,97 TL
Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Tek Kapılı |
| Kullanım Türü | Ankastre |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 279 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 12 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 264 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Derinlik | 55.1 cm |
| Genişlik | 57 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Midi |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı | Franke FCB 320 TNF NE Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 273 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Beko 870465 MB Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 437 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik A 2071 YNK Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 262 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | |
| 78.112,97 TL | 94.477,00 TL | 98.000,00 TL | 92.398,90 TL | |
| Enerji Sınıfı | A++ | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | Statik | Statik | Statik |
| Kapı Sayısı | Tek Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Ankastre | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 279 lt | 273 lt | 437 lt | 262 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 12 lt | 79 lt | 115 lt | 69 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 264 lt | 194 lt | 322 lt | 193 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Mekanik | Mekanik | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 38 dB | 36 dB | 38 dB | 38 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Derinlik | 55.1 cm | 54.5 cm | 65.5 cm | 54.5 cm |
| Genişlik | 57 cm | 54 cm | 70 cm | 54 cm |
| Yükseklik | — | 177 cm | 185 cm | 177.5 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

100.818,28 TL

98.000,00 TL

97.741,50 TL

























