Regal NF 30010 Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 251 lt Rustik Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
251 lt
Dondurucu Net Hacmi
60 lt
Soğutucu Net Hacmi
191 lt
Benzer Ürünler

Regal NF 52021 Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 451 lt Gri Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
27.500,00 TL

Profilo BD2176WFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 542 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
70.503,36 TL

Profilo BD2056WFVN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 522 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
31.872,17 TL
Regal NF 30010 Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 251 lt Rustik Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 251 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 60 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 191 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 258 kWh |
| Derinlik | 63 cm |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 166.5 cm |
| Tasarım | Rustik |
| Boyut | Midi |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 3 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Regal NF 30010 Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 251 lt Rustik Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

872.886,98 TL

390.332,54 TL
Regal Ürünleri
Regal Buzdolabı Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

290.360,00 TL

251.599,00 TL



























