Samsung RF49A5002SR 3 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 550 lt Modern Gri Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
3 Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Gri
Toplam Hacim
550 lt
Dondurucu Net Hacmi
186 lt
Soğutucu Net Hacmi
364 lt
Benzer Ürünler

Silverline R12051S03 4 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 482 lt Modern Antrasit Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
67.899,03 TL

Samsung RF85A911ASL 4 Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 880 lt Modern Inox Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
199.999,00 TL

Siemens CI36TP02 3 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 487 lt Modern Gri Alttan Donduruculu Ankastre Gardrop Buzdolabı
872.886,98 TL
Samsung RF49A5002SR 3 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 550 lt Modern Gri Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | 3 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Gri |
| Toplam Hacim | 550 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 186 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 364 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 360 kWh |
| Derinlik | 76.5 cm |
| Genişlik | 81.7 cm |
| Yükseklik | 177.6 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Samsung RF49A5002SR 3 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 550 lt Modern Gri Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

872.886,98 TL

390.332,54 TL
Samsung Ürünleri

289.000,00 TL

259.899,00 TL
Samsung Buzdolabı Ürünleri

199.999,00 TL

139.223,60 TL

115.178,42 TL
























