Siemens KD86NXWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
641 lt
Dondurucu Net Hacmi
148 lt
Soğutucu Net Hacmi
493 lt
58.994,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Siemens KD86NAWF1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
69.999,00 TL

Siemens KD86NAIE0N Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 641 lt Modern Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
62.040,00 TL

Bosch Kdn86xwf0n Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
90.724,10 TL
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Koçtaş
Siemens Kg76ncwe0n Kombi No Frost Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
58.994,00 TL
ALC DTM
Siemens KG76NCIE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
61.439,04 TL
Babaoglu Siemens
Siemens KG76NCIE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
71.967,00 TL
Siemens KD86NXWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 641 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 148 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 493 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 243 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 86 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Siemens KD86NXWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Siemens KD86NXWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens KD86NXWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Siemens KD86NAWF1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 574561 EI Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Samsung RT53K6360SL Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 531 lt Modern Gri Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 58.994,00 TL | 69.999,00 TL | 69.999,00 TL | 69.999,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | Statik | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — | Gri |
| Toplam Hacim | 641 lt | 641 lt | 508 lt | 531 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 148 lt | 148 lt | 126 lt | 127 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 493 lt | 493 lt | 382 lt | 404 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Mekanik | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 41 dB | 39 dB | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 243 kWh | 305 kWh | 347 kWh | 343 kWh |
| Derinlik | 80 cm | 84 cm | 75.5 cm | 72 cm |
| Genişlik | 86 cm | 86 cm | 74 cm | 79 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | 186 cm | 185 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

71.243,00 TL

70.900,00 TL

69.999,00 TL
Siemens Ürünleri
Siemens Buzdolabı Ürünleri

69.999,00 TL

67.341,60 TL



























