Siemens KG86PAWC0N Çift Kapılı No Frost C 621 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
C
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
621 lt
Dondurucu Net Hacmi
202 lt
Soğutucu Net Hacmi
419 lt
77.519,05 TL
Siemens BuzdolabıSiemens Çift Kapılı BuzdolabıSiemens No Frost BuzdolabıSiemens Ankastre BuzdolabıSiemens Siyah BuzdolabıSiemens 4 Kapılı BuzdolabıSiemens A Sınıfı BuzdolabıSiemens Siyah Cam BuzdolabıSiemens Mini BuzdolabıSiemens Cam BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost Buzdolabı
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ALC DTM
Siemens KG86PAWC0N 621 LT No-Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
77.519,05 TL
Siemens KG86PAWC0N Çift Kapılı No Frost C 621 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | C |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 621 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 202 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 419 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 216 kWh |
| Derinlik | 82 cm |
| Genişlik | 86 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Siemens KG86PAWC0N Çift Kapılı No Frost C 621 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Siemens KG86PAWC0N Çift Kapılı No Frost C 621 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens KG86PAWC0N Çift Kapılı No Frost C 621 lt Üstten Donduruculu Solo Buzdolabı | Siemens KA93NVL30N Çift Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 580 lt Modern Inox Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı | Siemens KG36NNLE0N Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 305 lt Modern Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 391625 ESC 4 Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 572 lt Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı | |
| 77.519,05 TL | 90.250,00 TL | 95.777,37 TL | 90.286,98 TL | |
| Enerji Sınıfı | C | A++ | E | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | 4 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Gardrop Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | — | — | Siyah |
| Toplam Hacim | 621 lt | 580 lt | 305 lt | 572 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 202 lt | 208 lt | 89 lt | 196 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 419 lt | 372 lt | — | 376 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 36 dB | 42 dB | 42 dB | 39 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 10 | 4 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 216 kWh | 363 kWh | 235 kWh | 413 kWh |
| Derinlik | 82 cm | 76 cm | 66 cm | 70.5 cm |
| Genişlik | 86 cm | 91 cm | 60 cm | 90.8 cm |
| Yükseklik | 186 cm | — | 186 cm | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

98.000,00 TL

97.741,50 TL

97.741,50 TL
Siemens Ürünleri
Siemens Buzdolabı Ürünleri

106.789,32 TL

104.499,05 TL
İlgili Diğer Ürünler
Siemens Bulaşık MakinesiSiemens Kurutma MakinesiSiemens KlimaSiemens Derin DondurucuSiemens Su SebiliSiemens Dikey SüpürgeSiemens MikrodalgaSiemens DavlumbazSiemens OcakSiemens Filtre Kahve MakinesiSiemens Kıyma MakinesiSiemens Buharlı ÜtüSiemens Kahve MakineleriSiemens Ankastre FırınSiemens Toz Torbalı SüpürgeSiemens TermostatSiemens Katı Meyve SıkacağıSiemens AspiratörSiemens Ocaklı FırınSiemens Espresso Makinesi





























