Silverline R12051B01 4 Kapılı Nofrost A+ Enerji Sınıfı 482 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
Enerji Sınıfı
A+
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
4 Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Gardrop Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Siyah
Toplam Hacim
482 lt
Dondurucu Net Hacmi
161 lt
Soğutucu Net Hacmi
321 lt
89.999,00 TL
Benzer Ürünler

Silverline R12051S03 4 Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 482 lt Modern Antrasit Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
69.999,00 TL

Siemens KF96NAXEA 4 Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 605 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
90.844,03 TL

Teka RFD 77820 GBK 4 Kapılı Nofrost A++ Enerji Sınıfı 469 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı
137.691,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TEG STORE
Silverline R12051B01 Gardırop Tipi No-Frost Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
89.999,00 TL
Silverline R12051B01 4 Kapılı Nofrost A+ Enerji Sınıfı 482 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | 4 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Siyah |
| Toplam Hacim | 482 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 161 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 321 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Derinlik | 65.4 cm |
| Genişlik | 83.3 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Silverline R12051B01 4 Kapılı Nofrost A+ Enerji Sınıfı 482 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Silverline R12051B01 4 Kapılı Nofrost A+ Enerji Sınıfı 482 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline R12051B01 4 Kapılı Nofrost A+ Enerji Sınıfı 482 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı | Teka RBF 78720 GBK Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 461 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Teka RBF 78720 GWH Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 461 lt Modern Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Vestel PUZZLE FD65101 EX MAYA 4 Kapılı No Frost F Solo Gardrop Tipi Buzdolabı | |
| 89.999,00 TL | 97.741,50 TL | 97.741,50 TL | 99.499,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | A+ | E | E | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | 4 Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | 4 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Gardrop Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Gardrop Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Siyah | Siyah | Beyaz | İnox |
| Toplam Hacim | 482 lt | 461 lt | 461 lt | 451 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 161 lt | 137 lt | 137 lt | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 321 lt | 344 lt | 344 lt | 357 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB | 41 dB | 41 dB | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | — | 250 kWh | 250 kWh | 418 kWh |
| Derinlik | 65.4 cm | 68.1 cm | 68.1 cm | 75 cm |
| Genişlik | 83.3 cm | 60.5 cm | 60.5 cm | 91 cm |
| Yükseklik | — | 190 cm | 190 cm | 185 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

115.000,00 TL

109.999,00 TL

104.391,88 TL

























