Teka RBF 43330 FI EU Çift Kapılı E 243 lt Ankastre Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Ankastre
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
355 lt
Dondurucu Net Hacmi
114 lt
Soğutucu Net Hacmi
479 lt
Ses Seviyesi
41 dB
35.994,00 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Teka RBF 73350 FI Çift Kapılı No Frost E 242 lt Alttan Donduruculu Ankastre Buzdolabı
42.500,00 TL

Teka RBF 78725 Çift Kapılı No Frost E 512 lt Rustik Beyaz Alttan Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
86.472,48 TL

Teka RBF 78725 Çift Kapılı No Frost E 512 lt Rustik Siyah Alttan Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı
76.609,06 TL
Mağaza Fiyatları
10 FİYAT
Ankastrecenter
TEKA RBF 43330 FI EU No Frost Ankastre Buzdolabı
14 gün içinde kargo
35.994,00 TL
YILMAZ ANKASTRE
RBF 43330 FI EU No Frost Ankastre Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
37.000,00 TL
Koçtaş
Teka Rbf 43330 Fi Eu Ankastre Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
39.900,00 TL
yilmazankastre
Teka RBF 43330 FI EU 242 L No-Frost Ankastre Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
40.000,00 TL
Teknosa
Teka RBF 43330 FI EU 242 L No Frost Ankastre Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
41.500,00 TL
DijitalAnkastre
RBF 43330 FI EU No Frost Ankastre Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
41.500,00 TL
dijitalankastre
Teka RBF 43330 FI EU 242 L No-Frost Ankastre Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
42.240,00 TL
Teka RBF 43330 FI EU Çift Kapılı E 243 lt Ankastre Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Ankastre |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 355 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 114 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh |
| Derinlik | 54.5 cm |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 177 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Teka RBF 43330 FI EU Çift Kapılı E 243 lt Ankastre Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Teka RBF 43330 FI EU Çift Kapılı E 243 lt Ankastre Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Teka RBF 43330 FI EU Çift Kapılı E 243 lt Ankastre Buzdolabı | Profilo BD3086WFDN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Profilo BD2156LFXN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 522 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Profilo BD3056WFVN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 35.994,00 TL | 59.329,00 TL | 58.950,00 TL | 59.605,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Ankastre | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | — | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 355 lt | 631 lt | 522 lt | 508 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 114 lt | 152 lt | 112 lt | 108 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt | 479 lt | 410 lt | 400 lt |
| Kontrol Paneli | — | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 42 dB | 41 dB | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | — | 4 | 4 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh | 384 kWh | 333 kWh | 328 kWh |
| Derinlik | 54.5 cm | 84 cm | 80 cm | 80 cm |
| Genişlik | 54 cm | 86 cm | 70 cm | 70 cm |
| Yükseklik | 177 cm | 186 cm | — | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

60.200,00 TL

59.999,00 TL

59.999,00 TL



























