Andoutdoor 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Şekil
Dome
Renk
Mavi
Genişlik
150 cm
Derinlik
110 cm
Yükseklik
200 cm
Su Geçirmezlik Değeri
400 mm
Çift Tenteli
Hayır
1.490,00 TL
Andoutdoor ÇadırHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Karkay
Andoutdoor Freelife 2 Kişilik Otomatik Çadır
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.490,00 TL
Andoutdoor 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Şekil | Dome |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 150 cm |
| Derinlik | 110 cm |
| Yükseklik | 200 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 400 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Andoutdoor 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingNaturehikeUludağ ÇadırTunçEasy CampWorryfreeHannahHuskyTenthouseHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellShufaBestwayFerrinoCbtx
'Andoutdoor 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Andoutdoor 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Mavi | Campout Kamp Alanı Duş Giyinme Wc Çadırı Fotoğrafçı Prova Kabini 120X120X190CM - Yeşil | Cici Bears Cicibears Taşınabilir Açık Kamp Duş Çadırı - Yeşil (Yurt Dışından) | Kamp Dükkanı Campout Kamp Alanı Duş Giyinme Wc Çadırı Fotoğrafçı Prova Kabini Mavi 120X120X190CM - Yeşil | |
| 1.490,00 TL | 1.799,00 TL | 1.799,00 TL | 1.799,00 TL |


































