DFT Tek Kat 3 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Bej
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
3 Kişilik
Şekil
Dome
Zemin Materyali
Polyester
İç Yüzey Materyali
Polyester
Dış Yüzey Materyali
Polyester
Genişlik
200 cm
Derinlik
135 cm
Yükseklik
200 cm
Çift Tenteli
Hayır
4.065,47 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Avcity
Tek Kat Otomatik Çadır 2X2X1,35 M (Yeşil-Bej)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.065,47 TL
Avcity
Tek Kat Otomatik Çadır 2X2X1,45 M (Bej)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.424,51 TL
DFT Tek Kat 3 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Bej Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 3 Kişilik |
| Şekil | Dome |
| Zemin Materyali | Polyester |
| İç Yüzey Materyali | Polyester |
| Dış Yüzey Materyali | Polyester |
| Genişlik | 200 cm |
| Derinlik | 135 cm |
| Yükseklik | 200 cm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
| Su Geçirmez | Hayır |
DFT Tek Kat 3 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Bej Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingHannahNaturehikeWorryfreeTunçEasy CampTenthouseHuskyHigh PeakFerrinoArgeusEvoliteSonesRemixonFree CampBufferSquareOutwellFaial
'DFT Tek Kat 3 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Bej' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
DFT Tek Kat 3 Kişilik Otomatik Kamp Çadırı Yeşil Bej | Tek Odalı Suni Deri Kamp Çadırı - KAHVERENGİ - Renkli | Uludağ Çadır Tek Odalı Lüx Imperteks Kamp Çadırı - Pembe | Tek Odalı Lüx Imperteks Kamp Çadırı - Kremit - Kırmızı | |
| 4.065,47 TL | 6.500,00 TL | 6.500,00 TL | 6.500,00 TL |

































