Evolite Trip Xl Monodome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
5 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Şekil
Dome
Zemin Materyali
Polietilen
İç Yüzey Materyali
Polyester
Dış Yüzey Materyali
Polyester
Renk
Yeşil
Genişlik
240 cm
Derinlik
210 cm
1.966,27 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
everestoutdoor
Evolite Trip Xl Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.966,27 TL
Boyner
Evolite Trip XL Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı
Ücretsiz Kargo
2.078,70 TL
Teknosa
Evolite Trip XL Monodome 4+1 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı
Ücretsiz Kargo
2.130,00 TL
skyoutdoor
Evolite Trip Xl Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.147,08 TL
bydoga
Evolite Trip Xl Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.160,00 TL
kampkaravanoutdoor
Evolite Trip Xl Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.172,20 TL
bushlove
Evolite Trip Xl Monodome 4+1 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.180,10 TL
Evolite Trip Xl Monodome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 5 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Şekil | Dome |
| Zemin Materyali | Polietilen |
| İç Yüzey Materyali | Polyester |
| Dış Yüzey Materyali | Polyester |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 240 cm |
| Derinlik | 210 cm |
| Yükseklik | 130 cm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Kışlık | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
| Su Geçirmez | Hayır |
| Yazlık | Evet |
Evolite Trip Xl Monodome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Evolite Trip Xl Monodome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Evolite Trip Xl Monodome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil | Square 2 Kişilik Otomatik 4 Mevsim Kamp Çadırı | Square Ganges 2 Kişilik Kamp Çadırı Koyu Yeşil | Square 4 Mevsim Kamp Çadırı | |
| 1.966,27 TL | 2.143,72 TL | 2.143,72 TL | 2.143,72 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 5 Kişilik | 2 Kişilik | 2 Kişilik | — |
| Mevsim | 3 Mevsim | 4 Mevsim | — | 4 Mevsim |
| Renk | Yeşil | — | Koyu Yeşil | — |




































