Freecamp Quest Tek Kişilik Tuvalet Çadırı Lacivert
Ürün Tipi
Tuvalet
Kişi Kapasitesi
1 Kişilik
Zemin Materyali
Polyester
İç Yüzey Materyali
Polyester
Dış Yüzey Materyali
Polyester
Renk
Lacivert
Genişlik
120 cm
Derinlik
225 cm
Yükseklik
120 cm
Çift Tenteli
Hayır
1.769,00 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
Teknosa
Freecamp Quest Yeşil Tuvalet Çadırı
Ücretsiz Kargo
1.769,00 TL
outdoordunyasi
Freecamp Quest Tuvalet Çadırı-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.893,97 TL
Andoutdoor
FreeCamp Quest Tuvalet Çadırı
Ücretsiz Kargo
1.899,00 TL
Defactofit
FreeCamp Quest Tuvalet Çadırı-YEŞİL
1.977,21 TL
nalburzade
Freecamp Quest Tuvalet Çadırı-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.000,00 TL
NALBURZADE
FreeCamp Quest Tuvalet Çadırı-YEŞİL
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.349,00 TL
andoutdoor
Freecamp Quest Tuvalet Çadırı-yeşil Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.630,51 TL
Freecamp Quest Tek Kişilik Tuvalet Çadırı Lacivert Özellikleri
| Ürün Tipi | Tuvalet |
| Kişi Kapasitesi | 1 Kişilik |
| Zemin Materyali | Polyester |
| İç Yüzey Materyali | Polyester |
| Dış Yüzey Materyali | Polyester |
| Renk | Lacivert |
| Genişlik | 120 cm |
| Derinlik | 225 cm |
| Yükseklik | 120 cm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
| Su Geçirmez | Hayır |
Freecamp Quest Tek Kişilik Tuvalet Çadırı Lacivert Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Freecamp Quest Tek Kişilik Tuvalet Çadırı Lacivert' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Freecamp Quest Tek Kişilik Tuvalet Çadırı Lacivert | yamaç çadır Yeşil 4 Kişilik Izci Çadırı | High Peak Duş/wc ve Giyinme Çadırı | 4 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı | |
| 1.769,00 TL | 2.600,00 TL | 2.601,70 TL | 2.630,00 TL |
































