Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Yeşil
Genişlik
240 cm
Derinlik
110 cm
Yükseklik
345 cm
Su Geçirmezlik Değeri
2000 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
18.999,05 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHannah ÇadırHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Alpinist Outdoor
Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Light Çadır
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.999,05 TL
Alpinist
Hannah Tercel 2 Kişilik Light Çadır 3 Mevsim Treetop - Koyu Yeşil
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.999,05 TL
Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 240 cm |
| Derinlik | 110 cm |
| Yükseklik | 345 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 2000 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçEasy CampWorryfreeTenthouseHuskyNaturehikeHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellSonesFerrinoCbtxFree CampBestwayUludağ
'Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hannah Tercel 2 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Yeşil | Husky Felen 3 Kişilik Otomatik 4 Mevsim Su Geçirmez Kamp Çadırı | Husky Felen Extreme 3 Kişilik Kamp Çadırı Bordo | Prologic 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı | |
| 18.999,05 TL | 22.126,56 TL | 22.126,56 TL | 23.608,71 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik | 3 Kişilik | 3 Kişilik | 2 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim | 4 Mevsim | — | 4 Mevsim |
| Renk | Yeşil | — | Bordo | — |






























