High Peak Boston 2 Kişilik 2 Mevsim Kamp Çadırı Gri
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
2 Mevsim
Renk
Gri
Genişlik
250 cm
Derinlik
120 cm
Yükseklik
225 cm
Su Geçirmezlik Değeri
2000 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
12.959,00 TL
High Peak ÇadırHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
High Peak Boston 2 Kişilik Pop Up Çadır - Gri
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.959,00 TL
High Peak Boston 2 Kişilik 2 Mevsim Kamp Çadırı Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 2 Mevsim |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 250 cm |
| Derinlik | 120 cm |
| Yükseklik | 225 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 2000 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
High Peak Boston 2 Kişilik 2 Mevsim Kamp Çadırı Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingHannahNaturehikeWorryfreeTunçEasy CampTenthouseHuskyFerrinoArgeusEvoliteSonesRemixonFree CampBufferSquareOutwellFaialShufa
'High Peak Boston 2 Kişilik 2 Mevsim Kamp Çadırı Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
High Peak Boston 2 Kişilik 2 Mevsim Kamp Çadırı Gri | High Peak Swift 3 Kişilik Kamp Çadırı Siyah | High Peak Goose 4 Kişilik Kamp Çadırı Koyu Yeşil | Easy 4 Kişilik 3 Mevsim Su Geçirmez Dağcı Çadırı | |
| 12.959,00 TL | 15.119,00 TL | 15.999,00 TL | 15.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | Dağcı |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik | 3 Kişilik | 4 Kişilik | 4 Kişilik |
| Mevsim | 2 Mevsim | — | — | 3 Mevsim |
| Renk | Gri | Siyah | Koyu Yeşil | — |


































