High Peak Kiruna 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
3 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Mavi
Genişlik
140 cm
Derinlik
280 cm
Yükseklik
110 cm
Su Geçirmezlik Değeri
1500 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
4.064,48 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHigh Peak ÇadırHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Bora Life
High Peak Kiruna 3 Kişilik Çadır Yetişkin, Mavi, Tek Beden
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.064,48 TL
Bora Life Outdoor
High Peak Kiruna 3 Kişilik Kamp Çadırı 4.62 m² Alanı ile Ekstra Geniş Antre Özelliği
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.173,35 TL
High Peak Kiruna 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 3 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 140 cm |
| Derinlik | 280 cm |
| Yükseklik | 110 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 1500 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
High Peak Kiruna 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçEasy CampNaturehikeWorryfreeHannahHuskyTenthouseArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellShufaNurgazFerrinoCbtxSonesFree Camp
'High Peak Kiruna 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
High Peak Kiruna 3 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi | Marsilyan Kamp Otomatik Giyinme ve Tuvalet Kabini 120 x 120 X 190 CM - Mavi | Marsilyan 4 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı - Mavi - Turuncu | Nemere 4 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı | |
| 4.064,48 TL | 4.050,72 TL | 4.050,72 TL | 4.076,99 TL |



































