Husky Blum 4 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
4 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Mavi
Genişlik
115 cm
Derinlik
105 cm
Yükseklik
140 cm
Su Geçirmezlik Değeri
4000 mm
Çift Tenteli
Hayır
Odalı
Hayır
3.994,20 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
Boyner
HUSKY BLUM MAVI 4 KISILIK CADIR
Ücretsiz Kargo
3.994,20 TL
Xsportplus
HUSKY BLUM MAVI 4 KISILIK CADIR
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.440,62 TL
Sportcity
HUSKY BLUM MAVI 4 KISILIK CADIR
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.440,62 TL
avalemii
Husky Blum Mavi 4 Kişilik Çadır Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.440,62 TL
mudemu
Husky Blum Mavi 4 Kişilik Çadır Mavi
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.668,97 TL
everestoutdoor
Husky Blum Mavi 4 Kişilik Çadır Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.668,97 TL
dagyolukamp
Husky Blum Mavi 4 Kişilik Çadır Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.668,97 TL
Husky Blum 4 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 115 cm |
| Derinlik | 105 cm |
| Yükseklik | 140 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 4000 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Husky Blum 4 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Husky Blum 4 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Husky Blum 4 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Mavi | Regatta Malawi 2 Kişilik 3 Mevsim Çadırı Kahverengi | Bintech 4 Kişilik 4 Mevsim Su Geçirmez Kamp Çadırı | Square Mekong 4 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | |
| 3.994,20 TL | 4.437,45 TL | 4.399,00 TL | 4.536,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | — | Kamp | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik | 2 Kişilik | 4 Kişilik | 4 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim | 3 Mevsim | 4 Mevsim | — |
| Renk | Mavi | Kahverengi | — | Mavi |
| Genişlik | 115 cm | 140 cm | — | — |
| Derinlik | 105 cm | 100 cm | — | — |
| Yükseklik | 140 cm | 230 cm | — | — |
| Su Geçirmezlik Değeri | 4000 mm | 3000 mm | — | — |































